Ochrana osobných údajov

Základné informácie

Bedots Education ekosystém vzdelávacích aplikácií bol vytvorený v spoločnosti become, s.r.o. Cieľom ekosystému je vytvorenie vzdelávacích aplikácií pre deti. Všetky údaje, ktoré sa nachádzajú na webovej stránek www.bedots.eu sú uvádzané tak, aby čo najlepšie vysvetlili fungovanie aplikácií. Všetky informácie sú uvádzané pravdivo a všetky vizuálne materiály boli vytvorené so súhlasom zúčastnených osôb. Akékoľvek ďalšie šírenie týchto materiálov je možné iba s odkazom na pôvodný text na webovej stránke BE.

Osobné údaje

Webová stránka ani hra Dora počíta do 10 nezbiera žiadne súkromné údaje. Všetky príspevky od ľudí v podobe komentárov, mailov, či akýchkoľvek príspevkov na webovú stránku a na maily, ktoré sú na nej uvedené nebudú ďalej šírené akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu autora príspevku.

Odkazy

Všetky odkazy, ktoré uvádzame na webovej stránke sú uvedené pravdivo s prelinkovaním na pôvodný zdroj informácií. Za pravdivosť informácií na pôvodných zdrojoch nezodpovedáme, ale snahou spoločnosti become, s.r.o. je opierať sa o overené zdroje.

Analytické dáta

Na zber analytických dát a reportov pádov hry používame Google Firebase. Tieto dáta sú viazané striktne na zdrojový kód a nevyžadujú zber žiadny osobných údajov.

Kontaktné údaje

become, s.r.o.
Zuzana Slobodová
Kuzmányho 8
010 01 Žilina
Slovensko
Európska Únia